Vozač/prodavač (m/ž)

78

bofrost* je vodeća multinacionalna tvrtka u direktnoj prodaji najkvalitetnijih duboko zamrznutih proizvoda. U Njemačkoj djeluje već više od 50 godina s više od 3.000.000 redovitih zadovoljnih kupaca.

Opis posla

– direktna terenska prezentacija, prodaja i dostava proizvoda iz našeg bogatog asortimana na području Republike Njemačke
– razvijanje i održavanje visokog nivoa usluge prema našim kupcima

Uvjeti :

– dobro poznavanje njemačkog jezika

– komunikativnost
– posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
– timski duh, ali i spremnost na samostalan rad

Jezici: Njemački (napredno)

Nudimo :

– stalan posao
– redovita i motivirajuća primanja

– prva dva mjeseca plaćen stan
– napredovanje unutar tima
– ugodnu radnu atmosferu
– priliku za stjecanje novih iskustava

Prijaviti se možete na: ivan.glavurdic@bofrost.hr  i  ivan.glavurdic@gmail.com

RAZGOVORI ZA POSAO ĆE SE ODRŽATI :

U SPLITU 17.09.2019.

U ZAGREBU 18.09.2019.

To apply for this job please visit gmail.com.